GSM: 0544 311 55 30
TEL: 0212 222 7577

HakkımızdaBAHAR TEKSTİL 


Bahar Tekstil,  İş Elbiseleri ve İş Kıyafetleri imalat ve satışına 2000'li yılların başında start vermiştir.

Bu  süre zarfında firmamız, irili - ufaklı çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren özel sektör firmalarına ve kamu kurum ve kuruluşlarına 

belirlemiş oldukları İş Kıyafetleri ve İş Elbiseleri ile ilgili olarak imalat işlemlerini kendi bünyesinde yaparak ürün geliştirme ve ürün gamı bakımından kendisini oldukça geliştirmiştir.


Öğrenmeye ve öğrendiklerimizi müşterilerimizle paylaşmaya devam ediyoruz. Müşteri memnuniyetine gösterdiğimiz  özen, bizi halen sektördeki öncü firmalardan biri yapmaktadır.

Gelişen ve değişen teknolojiyi ve gündemi yakından takip ederek  müşterilerimize en iyi ürünü sunmak birincil hedeflerimizdendir.

Bahar Tekstil  olarak Perpa Ticaret Merkezinde faaliyetlerimiz sürdürmekte olup, İş Elbiseleri hakkında ihtiyacınıza uygun olan ürünleri,  sizinle birlikte ve sizlere özgü biçimde tasarlayarak kullanımınıza sunabiliriz.


Satış ekibimiz size bir telefon kadar  yakındır.  Numunelerimizi bilgilerinize sunmak, yada herhangi bir ürünün model çalışmasını yapmaktan mutluluk duyarız.


SAYGILARIMIZLA